O nas

Zaczęło się od marzenia o stworzeniu klimatycznego miejsca, do którego ludzie z przyjemnością będą przychodzić poznawać taniec i spędzać miło czas. W 2009 roku marzenie zaczęło się urzeczywistniać i dzięki energii oraz determinacji założycielki - Karoliny Nowackiej - tancerki międzynarodowej klasy tanecznej “S” powstało Studio Tańca Rytm w Warszawie. Nasze Studio od początku współtworzą wspaniali ludzie, a wśród nich instruktorzy, którzy są nie tylko profesjonalnymi tancerzami scen światowych, ale również doświadczonymi pedagogami. Dzięki nim nauka tańca staje się miłym
i niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich Kursantów. Do tej pory w naszych zajęciach uczestniczyło ponad 6 tysięcy par.

Nasza misja

Naszą misją jest tworzenie dla wszystkich Kursantów najlepszej z możliwych, bezstresowej atmosfery do nauki tańca. Wychodzimy z założenia, że każdy, niezależnie od predyspozycji, może dobrze tańczyć. Pragniemy, by Studio Tańca Rytm było nie tylko miejscem zdobywania tanecznych umiejętności, ale również nawiązywania nowych przyjaźni.

Nasze cele

Naszym celem i marzeniem jest, aby każdy Kursant Studio Tańca Rytm czerpał przyjemność i satysfakcję z nabytych u nas umiejętności tanecznych. Dlatego stworzyliśmy autorski program nauczania oparty na naszych wieloletnich doświadczeniach i sugestiach Kursantów. Chcemy przekazywać Wam nasze umiejętności i wiedzę w możliwie najprzystępniejszy sposób wprowadzając Was w świat tańca w najlepszym stylu.

Co nas wyróżnia

Wierzymy, że w naszym studio każdy może nauczyć się tańczyć. Nasz autorski program nauczania wprowadza wszystkich Kursantów w świat tańca w najprzystępniejszy i najefektywniejszy sposób. Niektórzy stawiają z nami swoje pierwsze kroki taneczne, inni szlifują już zaawansowane choreografie.